شارژ حساب اسکریل

اسکریل Skrill یک نوع حساب ارزی اینترنتی است که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است و روز به روز بر تعداد سایت هایی که از این سیستم مالی استفاده می کنند در حال افزایش است تا آنجا که بیشتر سایت ها برای فروش محصولات خود از درگاه اسکریل استفاده می کنند .اسکریل به علت اینکه قابلیت Dispute از سمت مشتری  ندارد برای بسیاری از فروشندگان یک مزیت محسوب می شود بنابراین موقع خرید از این درگاه باید توجه داشته باشیم در صورتی که سرویس یا محصول دریافت نکردید امکان شکایت بر روی این حساب وجود ندارد مگر این خود فروشنده بخواهد مبلغ خرید را به شما برگشت دهد. ارسال پول از طریق اسکریل هم از طریق بالانس اسکریل امکان پذیز است و هم از طریق کارت یا حساب های متصل به اکانت اسکریل البته در این مورد مثل پی پال نمی شود موقع انتقال پول  یا خرید مستقیما از کارت یا حساب های متصل اقدام به برداشت کرد، شما باید ابتدا موجودی مورد نیاز خود را از کارت یا حساب یا روش های دیگر که در اسکریل موجود است به بالانس اکانت اسکریل تان انتقال دهید سپس از موجودی بالانس اقدام به ارسال یا خرید کنید.

شارژ حساب اسکریل
کارمزد :

دریافت پول در اسکریل برخلاف پی پال هیچ کامزدی ندارد و کارمزد از ارسال کننده کسر می شود. انتقال وجه به بالانس اسکریل ( Uploading funds ) شامل کارمزدهایی است که برای هر روش متفاوت است.

روش های آپلود و کارمزد های آن در اسکریل :

۱- آپلود توسط BITCOIN شامل 1 درصد کارمزد
۲- آپلود توسط حساب NETELLER  شامل 3 درصد کارمزد
۳- آپلود توسط Bank transfer بدون کارمزد
۴- آپلود توسط Credit/debit card از 1.9 درصد تا 2.25 درصد کارمزد

۵- کارمزد انتقال پول از یک اکانت اسکریل به اکانت اسکریل دیگر 1.45 درصد است که از فرستنده کسر می شود. به طور مثال شما اگر بخواهید 100 دلار به حساب اسکریل دیگری انتقال دهید مقدار 101.45 دلار از حساب شما کسر می شود و گیرنده وجه مقدار 100 دلار خالص دریافت می کند.

با توجه به اینکه موقع اپلود و انتقال پول در اسکریل کارمزدهای زیادی از ارسال کننده کسر می شود نرخ ارز اسکریل نسبت به نرخ ارز دیگر حساب ها قیمت به مراتب گران تری دارد. پی نید توانایی شارژ حساب های اسکریل  را دارد. به این منظور باید از طریق پنل کاربری در قسمت سفارش شارژ اسکریل اقدام به ثبت سفارش نمایید.