سیم کارت بین المللی World Sim

اگر شما جزو آن دسته افراد هستید که به دلایل مختلفی اعم از تجارت یا تفریح، زیاد سفر می‌کنید یا تماس‌های بین‌المللی زیادی دارید و می‌خواهید این تماس‌ها را با استفاده از شماره شخصی و ثابت خودتان انجام بدهید، به شما پیشنهاد می‌کنیم از یک سیم کارت بین ‌المللی استفاده کنید.

سیم کارت‌های بین‌المللی World Sim به شما این امکان را می‌دهند که بدون نیاز به تغییر شماره و سیم کارت، هزینه‌های رومینگ خود را تا ۹۵٪ کاهش بدهید و در هر نقطه دنیا از خدمات تماس و اینترنت موبایل این سیم کارت‌ها بهره ببرید.

سیم کارت بین المللی World Sim
سیم کارت بین‌المللی World Sim‌ چه مزایایی دارد

هزینه تماس خروجی با این سیم کارت‌ها بسیار مقرون به صرفه است و شما با در اختیار داشتن آن می‌توانید از مزیت تماس‌های رایگان ورودی با مبدا بیش از ۹۵ کشور دنیا بهره‌مند بشوید. همچنین به عنوان یک بازرگان یا مدیر عامل شرکتی که با کمپانی‌های خارجی در تماس هستید می‌توانید از این شماره جهت دریافت تماس‌ها بهره ببرید.
این سیم کارت‌ بین المللی در بیش از ۲۰۰ کشور دنیا پوشش تماس و اینترنت را برای شما برقرار خواهند کرد.
پی نید با ارائه خدمات سیم کارت بین‌المللی توسط شرکت معتبر World Sim این امکان را برای مشتریان فراهم کرده که سیم کارتی با دو شماره اختصاصی در اختیار داشته باشند. همچنین مشتریان گرامی می‌توانند با تکیه بر پشتیبانی تخصصی تیم ما در هر لحظه‌ای سیم کارت خود را با پایین‌ترین کارمزد به میزان دلخواهشان شارژ کنند و از آن استفاده کنند.
بسته‌های اینترنتی که روی این سیم کارت‌ بین‌المللی ارائه می‌شوند هم بسیار مقرون به صرفه هستند و می‌توانید در هر نقطه از دنیا با استفاده از این بسته‌ها آنلاین باشید و از سرویس‌های آنلاینی که روی گوشی تلفن همراه خود دارید بهره ببرید.
اگر برای هر منظوری به یک سیم کارت بین المللی احتیاج دارید تعلل نکنید و با دفتر پی نید تماس گرفته یا از طریق وب‌سایت سفارش خود را ثبت کنید تا سیم کارت World Sim شما را خیلی زود به دستتان برسانیم.