درگاه بین المللی پرداخت

رویای فروش به جهانیان، می تواند آرزوی دیرینه ای در ذهن هر برنامه نویس ، وبمستر ، گرافیست ، عکاس و هنرمندی ایرانی باشد. ما برای تحقق این آرزو تلاش کرده ایم و بستر آن را برای شما فراهم ساخته ایم؛ ارائه درگاه پرداخت خارجی با پشتیانی از ارز های دلار و یورو ارمغان ما برای کاربران ایرانی است.

خدمات درگاه پرداخت ارزی با پشتیبانی از کلیه کردیت کارت های جهانی و سرویس های پرداخت بین المللی از جمله سرویس های ویژه پی نید به کاربران خود می باشد.

درگاه های پرداخت این مجموعه از کلیه کردیت کارت ها و سیستم های پرداخت معتبر جهانی در بیش از 150 کشور دنیا و در قالب 2 واحد ارزی دلار و یورو پشتیبانی می کند.

درگاه بین المللی پرداخت
پشتیبانی از کردیت کارت های بانکی جهانی

پرداخت با کارت های شرکت های Visa , Master , American Express از جمله روش های رایج پرداخت اینترنتی در خرید آنلاین می باشند که توسط درگاه پرداخت بین المللی ارائه شده توسط پی نید به صورت کامل پشتیبانی می شود و مشتریان شما به سادگی قادر به خرید توسط این کارت ها خواهند بود.

این در حالی است که بسیاری از درگاه های پرداخت خارجی ، خدمات پرداخت کردیت کارت ها را به صورت مستقیم پشتیبانی نمی کنند ، اما در سرویس ارائه شده از سوی پی نید امکان پرداخت مستقیم با کردیت و دبیت کارت نیز وجود دارد.

 

امکان تبدیل و پرداخت موجودی

درگاه های پرداخت بین المللی از سوی شرکت خارجی ارائه می شود و از طریق مجموعه پی نید می توانید به سادگی موجودی کیف پول خود را به قیمت روز دلار و حتی به ریال تبدیل کنید.

API ساده با پشتیبانی از کلیه پلتفرم ها

کار با درگاه پرداخت ارائه شده از سوی پی نید بسیار ساده است؛ کارگزار اصلی ارائه دهنده درگاه، کلیه ماژول و API های لازم برای استفاده از خدمات پرداخت آنلاین خارجی را برای مشتریان خود فراهم کرده است به گونه ای که در کوتاه ترین زمان ممکن می توانید وب سایت یا اپلیکیشن مورد نظر خود را با هر زبانی به سیستم پرداخت مجهز کنید.