خرید با وب مانی

وب مانی یک سامانه خدمات پول اینترنتی مثل پی پل می باشد. این سرویس بنا به گفته مسئولان آن بیش از 11 میلیون کاربر دارد که این رقم روزانه در حال افزایش است. یکی از مهم ترین ویژگی های سیستم وب مانی برخورداری از امنیت بالا می باشد بدین شکل که بعد از افتتاح حساب وب مانی برای کاربر فایل کلیدی مخصوص حساب ساخته می شود و توسط آن دسترسی به حساب مقدور می گردد.

 

خرید با وب مانی

 

انتقال وجه وب مانی به تمام نقاط دنیا انجام پرداخت وب مانی کمتر از ۳ ساعت کمترین میزان کارمزد وب مانی
ارسال وجه به تمام نقاط دنیا انجام پرداخت کمتر از ۳ ساعت کمترین میزان کارمزد

 

هر حساب وب مانی دارای 10 کیف پول مختلف می باشد که هر کدام از آنها نشانگر یک واحد ارزی است که رایج ترین آنها:

1- WMZ نشانگر کیف پول دلار ایالات متحده آمریکا (USD)

2- WME نشانگر کیف پول یورو اتحادیه اروپا (EUR )

3- WMR نشانگر کیف پول روبل کنفدراسیون روسیه (RUB)

حوالجات در سیستم وب مانی با کارمزد 0.8 درصد انجام می شود که این هزینه بر عهده فرستنده است. مثلا اگر فرستنده بخواهد 1000 دلار وب مانی به حساب گیرنده انتقال دهد ، سرویس وب مانی 8 دلار را بعنوان کارمزد در نظر می گیرد و بنابراین معادل 1008 دلار از حساب فرستنده کسر می شود.

 

سرویس خرید و فروش دلار وب مانی در پی نید :

مجموعه پی نید با هدف فراهم نمودن مناسب ترین نرخ خرید و فروش وب مانی مدت زیادی است سرویس وب مانی را در کنار سایر پول های الکترونیکی به خدمات خود اضافه کرده است.

 

خرید دلار وب مانی از ما:

جهت خرید دلار وب مانی میتوانید ابتدا از بخش محاسبه هزینه در بالای سایت هزینه آن را محاسبه کرده و در صورت تایید پس از عضویت در سایت و ورود به پنل کاربری سفارش خود را جهت انجام ثبت نمایید. بدیهی است برای تایید هویت کاربران مدارک شناسایی آنها برای بار اول اخذ می گردد.

 

فروش دلار وب مانی به ما:

در صورتی که قصد فروش دلار خود را دارید میتوانید پس از ثبت نام در سایت و ارسال درخواست خود بصورت ثبت تیکت در بخش نقد کردن درآمد ارزی تقاضای دریافت کیف پول وب مانی را انجام دهید.