اکانت Developer گوگل پلی

دستگاه‌های اندرویدی در حال حاضر پرفروش‌ترین دستگاه‌های هوشمندی هستند که در سراسر دنیا در اختیار افراد قرار دارند و فروشگاه اپلیکیشن گوگل از لحاظ تعداد اپلیکیشن موجود، با پشت سر گذاشتن اپ استور اپل هم‌اکنون بالاتر از هر فروشگاه نرم‌افزار دیگری قرار دارد.

اگر شما هم یک توسعه دهنده اپلیکیشن هستید، می‌توانید با ایجاد یک اکانت دولوپر در گوگل پلی، اپلیکیشن خود را در مقیاس جهانی منتشر کرده و از آن کسب درآمد کنید.

اکانت Developer گوگل پلی
ساخت اکانت دولوپر گوگل

اگر می‌خواهید به عنوان یک توسعه دهنده در Google Play اپلیکیشن خود را به ثبت برسانید و از طریق فروش مستقیم اپ یا پرداخت‌های درون برنامه‌ای درآمد ایجاد کنید باید یک اکانت دولوپر داشته باشید. برای این کار لازم است ابتدا از طریق Google Developer Console یک حساب کاربری ایجاد کنید.
البته ساخت اکانت دولوپر گوگل پلی در ایران با محدودیت‌های زیادی مواجه است و به واسطه تحریم‌ شرکت آمریکایی گوگل دسترسی ما ایرانیان برای ایجاد چنین حساب کاربری محدود شده است. پی نید این توانایی را دارد که از شما به عنوان یک توسعه دهنده برنامه‌های موبایلی حمایت کند و با ساخت حساب کاربری دولوپر این امکان را به وجود بیاورد که بتوانید اپلیکیشن خود را در Google Play در معرض دید طیف گسترده‌ای از مردم دنیا قرار بدهید.

 
سفارش ساخت اکانت دولوپر گوگل در پی نید

اگر شما قصد داشته باشید اپلیکیشن ایجاد شده توسط خود را در Play Store قرار بدهید، باید حتماً یک اکانت دولوپر گوگل داشته باشید. اما ساخت چنین حسابی برای افراد داخل ایران به واسطه تحریم‌ها کار ساده‌ای نیست و در صورت عدم آگاهی از پیچیدگی‌ها و قوانین خاص گوگل برای ایجاد یک اکانت دولوپر، ممکن است پس از ساخت این حساب کاربری با مشکل مواجه شوید و اکانت شما با محدودیت‌هایی روبرو بشود.
ما با دسترسی‌ها و تخصصی که داریم به راحتی برای شما یک اکانت دولوپر ایجاد می‌کنیم تا بتوانید اپلیکیشن‌ها و ایده‌های خود را در بزرگ‌ترین مارکت برنامه‌های موبایلی دنیا عرضه کنید. برای داشتن اکانت دولوپر گوگل می‌توانید با کلیک روی دکمه ثبت سفارش پس از ۱ تا حداکثر ۵ روز اطلاعات اکانت را دریافت کرده و پس از آن می‌توانید اپلیکیشن خود را در Google Play Store قرار بدهید.

هزینه افتتاح حساب اکانت دولوپر اپل با مالیات و مستر کارت به نام شخص سفارش دهنده و سیم کارت بین الملی جهت وریفای اکانت 150 دلار می باشد.