اکانت Developer اپل

در کشور ما افراد زیادی هستند که توانایی توسعه یک اپلیکیشن خوب برای پلتفرم‌های شرکت اپل مثل iOS دارند.

اما قرار دادن یک اپلیکیشن در App-Store با استفاده از حساب دولوپر اپل از یک طرف، و درآمدزایی از طریق آن برنامه از طرف دیگر مشکلاتی هستند که توسعه ‌دهندگان ایرانی با آن‌ها روبرو هستند.

اکانت Developer اپل
ساخت اکانت دولوپر اپل

شما می‌توانید اکانت دولوپر اپل را به صورت رایگان ایجاد کنید، اما با افتتاح چنین حسابی کمپانی اپل تنها به شما اجازه دسترسی به بخش کوچکی از امکانات یک توسعه دهنده (Developer) را می‌دهد و مهم‌ترین اشکال آن این است که شما نمی‌توانید اپلیکیشن iOS خود را در اپ استور اپل قرار بدهید.
برای اینکه بخواهید به عنوان یک فرد صاحب اکانت دولوپر، یک برنامه را در App Store قرار بدهید لازم است پیش از هر کاری حق اشتراک سالیانه‌ای معادل ۹۹ دلار آمریکا (بدون در نظر گرفتن مالیات) به کمپانی اپل پرداخت کنید، که این کار هم با توجه به مشکلات تحریم‌های بانکی و عدم دسترسی به کارت‌های بانکی بین‌المللی چندان ممکن نیست.
اگر هم برنامه‌ای را در این Store‌ قرار بدهید و قصد درآمدزایی از آن داشته باشید، با مشکل دریافت درآمد و همچنین نقد کردن درآمد ارزی خود روبرو خواهید بود. پس به عنوان یک توسعه دهنده در ایران از جانب کمپانی اپل با محدودیت‌های زیادی روبرو هستید.

ما برای شما اکانت دولوپر اپل می‌سازیم

تیم پی نید  زمینه افتتاح حساب‌های کاربری در وب‌سایت‌ها و استورهای مختلف، کاملا با پیچیدگی‌ها و خطرات احتمالی آینده حساب‌های دولوپر اپل آشنایی دارد.
اگر شما هم یک توسعه دهنده اپلیکیشن‌های اپل و iOS‌ هستید، می‌توانید با ثبت سفارش از پایین همین صفحه، یک حساب کاربری دولوپر با تمامی امکانات در اختیار داشته باشید. اکانت دولوپر اپل با رعایت تمام اصول جهت جلوگیری از مشکلات احتمالی در آینده ساخته می‌شود و اطلاعات اکانت ۱ تا ۵ روز پس از ثبت سفارش در اختیار شما قرار می‌گیرد.

هزینه افتتاح حساب اکانت دولوپر اپل با مالیات و مستر کارت به نام شخص سفارش دهنده و سیم کارت بین الملی جهت وریفای اکانت 200 دلار می باشد.