افتتاح حساب اسکریل

حساب اسکریل skrill چیست و داشتن آن چه مزایایی دارد؟

حساب اسکریل skrill چیزی شبیه به حساب پی پال است. هر دو یک سیستم پرداخت الکترونیکی هستند با این تقاوت که سقف انتقالات مالی در حساب اسکریل بسیار بیشتر از حساب پی پال است. همچنین این نوع حساب دارای میزان حداقل برای انتقال وجه نیست و این در حالی است که کمترین میزان کارمزد را از کاربران خود هنگام انجام امور مالی دریافت می کند.

بسیاری از وب سایت های فروشگاهی مانند ایبی، امکان پرداخت با استفاده از این حساب را برای شما فراهم می کنند. امکان انتقال پول از هر کشوری به هر کشور دیگر برای شما وجود دارد چرا که این نوع حساب از 40 نوع ارز پشتیبانی می کند. پرداخت کارمزد کمتر برای انجام امور مالی خود و همچنین انجام سریع تر کارها. با استفاده از این نوع حساب شما می توانید در مدت زمان 2 الی 5 روز کاری وجه خود را انتقال دهید.

افتتاح حساب اسکریل
نحوه افتتاح حساب اسکریل skrill چگونه است؟

برای افتتاح حساب اسکریل skrill به اطلاعات پایه از شما مانند نام، نام خانوادگی، آدرس ایمیل، محل اقامت و ... نیاز است. لازم به توضیح است در نهایت افتتاح حساب به نام خود شما انجام می شود.

 

توضیحات ضروری : 

برای استفاده از اکانت اسکریل شما باید یک vpn یا vps تهیه فرمائید. در صورتی که در این مورد سوالی دارید می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید. همچنین مزیت اکانت اسکریل نسبت به پی پال این است که حساسیت کمتری داشته و بنابراین اگر اکانت شما لیمیت شود به راحتی این مشکل توسط متخصصان پی نید قابل حل خواهد بود.

اما توجه داشته باشید بعد از ساخت اکانت، رمز عبور و اطلاعاتش تنها به شخص مورد نظر تحویل داده می شود که غیر قابل انتقال به غیر است. ما به شما اطمینان می دهیم با استفاده از خدمت افتتاح حساب اسکریل پی نید، شما دچار هیچ مشکلی نخواهید شد.